Szampony do włosów / Klasyczny - Strona 3
FILTRY
ZAMKNIJ
-
5/5
Tahe Peptide T98 Shampoo, zagęszczający szampon przeciw wypadaniu włosów z multipeptydami, 300ml
121,50 zł 100ml = 40,50 zł Cena katalogowa: 135,00 zł -
obniżka -8%
5/5
Alfaparf Milano Semi Di Lino Brunette, szampon redukujący pomarańczowe odcienie dla brunetek, 250ml
45,99 zł 100ml = 18,40 zł Najniższa cena: i 49,99 zł Cena katalogowa: 58,99 zł -
5/5
Moroccanoil Blonde Perfecting, fioletowy szampon ochładzający odcień do włosów blond i siwych, 200ml
99,00 zł 100ml = 49,50 zł Cena katalogowa: 110,00 zł














































































