Szampony do włosów / Klasyczny
FILTRY
ZAMKNIJ
-
bestseller
5/5
Matrix Food For Soft, intensywnie nawilżający szampon do wszystkich rodzajów suchych włosów, 1000ml
81,39 zł 100ml = 8,14 zł Cena katalogowa: 120,00 zł -
bestseller
4.9/5
Matrix Food For Soft, intensywnie nawilżający szampon do wszystkich rodzajów suchych włosów, 300ml
42,53 zł 100ml = 14,18 zł Cena katalogowa: 64,41 zł -
4.8/5
Inebrya Ice Cream Dry-T, odżywczy szampon do włosów suchych, puszących się i po zabiegach, 1000ml
30,00 zł 100ml = 3,00 zł Cena katalogowa: 60,99 zł -
5/5
Kerastase Genesis Homme, kąpiel, szampon do włosów osłabionych skłonnych do przerzedzania, 250ml
97,90 zł 100ml = 39,16 zł Cena katalogowa: 122,38 zł -
4.8/5
Kerastase Resistance Force Architecte, kąpiel, szampon do włosów ekstremalnie zniszczonych, 250ml
87,90 zł 100ml = 35,16 zł Cena katalogowa: 112,38 zł -
nowość
5/5
Matrix Food For Soft, intensywnie nawilżający szampon do wszystkich rodzajów suchych włosów, 75ml
21,99 zł 100ml = 29,32 zł Cena katalogowa: 27,00 zł











































































