Podkłady do makijażu / Matujące - Strona 4
FILTRY
ZAMKNIJ
-
Estée Lauder Double Wear Sheer Long-Wear Makeup SPF20 matujący podkład do twarzy 1N1 Ivory Nude 30ml
165,09 zł 100ml = 550,30 zł Cena katalogowa: 223,69 zł -
5/5
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Foundation SPF30 długotrwały podkład do twarzy 230 Alder 30ml
130,39 zł 100ml = 434,63 zł Cena katalogowa: 176,59 zł -
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Foundation SPF30 długotrwały podkład do twarzy 240 Quartz 30ml
128,39 zł 100ml = 427,97 zł Cena katalogowa: 173,99 zł -
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Foundation SPF30 długotrwały podkład do twarzy 330 Bamboo 30ml
127,19 zł 100ml = 423,97 zł Cena katalogowa: 172,39 zł





















































